Muži / Zápas skončil bezbrankovou remízou

24.04.2023 19:02


ŽSK Třemošnice - SK Pardubičky - 0:0 (0:0)  


Sestava : D. Oswald - Krška, Petr, P. Šindelář, J. Vančura, O. Vančura,  Šebek, Petrlík (72. Lazaridis), Forman, M. Šindelář, Šmídl (70. Tlapák) 

Samotný zápas byl od začátku velmi vyrovnaný a bojovný. Obě mužstva se snažila předvést kvalitní výkon a získat tři body do tabulky. V prvním poločase byla hra z obou stran bojovná, ale bez větších šancí na branky. Oba týmy se snažily hru ovládnout a získat navrch, avšak bez úspěchu.
Do druhého poločasu nastoupily oba týmy s větším nasazením. Třemošnice byla aktivnější a snažila se prosadit svou hrou. Pardubičky naopak číhaly na své šance a snažily se rychle přecházet do útoku. Oba týmy měly několik příležitostí, ale ani jedna se neujala. Brankáři Milan Žďánský z Třemošnice a Pavel Zahradník z Pardubiček sehráli výborný zápas a svými zákroky udrželi čistá konta. Oba týmy si odnesly po jednom bodu do tabulky, což pro Pardubičky znamenalo udržení 9. pozice a pro Třemošnici udržení 11. pozice.Celkově byl zápas velmi bojovný a napínavý, i přesto, že žádné branky nepadly. Obě mužstva předvedla kvalitní výkon a ukázala své fotbalové schopnosti.

 

                                                                                                                           autor : ??? zdroj FB