Muži / Těsné vítězství Třemošnice v Bohdanči

16.05.2023 17:06

Muži :

SK Lázně Bohdaneč - ŽSK Třemošnice - 0:1 (0:0) 
Branky : 65. J. Vančura


Sestava : D. Oswald - Krška, Petr, P. Šindelář, J. Vančura, O. Vančura, Šebek, Forman, M. Šindelář (82. Žďánský), T. Oswald (80. Tlapák), Šmídl
 

Oba týmy se snažily předvést svůj nejlepší výkon a získat cenné body. První poločas byl vyrovnaný, žádný z týmů nedokázal proměnit své šance a skóre zůstalo 0:0.

Ve druhém poločase se hra otevřela a oba týmy začaly být nebezpečné před brankou soupeře. Ve 62. minutě se podařilo hostům z Třemošnice prosadit. Jan Vančura využil příležitost a vstřelil jediný gól zápasu, který rozhodl o vítězství svého týmu.

Lázně Bohdaneč se snažily vyrovnat, ale jejich úsilí se nedařilo proměnit v branku. Obrana Třemošnice zůstala pevná a výsledek udržela až do závěrečného hvizdu. Třemošnice tak získala důležité tři body a mohla slavit vítězství 1:0 nad Lázněmi Bohdaneč.

Celkově to byl dobře odehraný zápas obou týmů, kde Třemošnice dokázala využít svou šanci a získat vítězství. Lázně Bohdaneč se sice snažily, ale tentokrát jim chybělo štěstí a přesnost při zakončení.(zdroj : fotbalunas.cz)

 

David Oswald (Třemošnice) Soupeř měl víc ze hry, ale nám se podařilo vstřelit branku a se štěstím jsme přečkali závěr utkání