Mladší přípravka na 2. mistrovském turnaji.

21.10.2015 20:44

Druhý turnaj Krajské miniligy mladších přípravek pořádaly tentokrát Pardubičky. V prvním zápase jsme se střetli s Chrudimí, se kterou jsme minulý týden remizovali 2:2. Nyní to byla opět plichta, ale pro diváka zajímavější, protože viděli celkem 10 branek. Z našich borců dosáhl hattricku Klepetko a dvě branky dal Rožek. Zápas to byl velice zajímavý už tím, že jsme branku obdrželi již po několika sekundách. Pak jsme vše otočili a nakonec i dotahovali tzn. zápas jako na houpačce...

Druhý mač s domácími jsme zvládli takticky i kombinačně velice dobře a v něm celkem jasně vítězíme 6:1 (2x Tlustý, 2x Mostecký, Rožek a Kolbaba). Hráli jsme s chutí a hlavně v pohybu, Tobík v bráně chvílemi čaroval a nebýt zbytečného volejbalového zákroku Kolbaby v našem pokutovém území, udržel by možná i čisté konto...

Do třetího zápasu (Lázně Bohdaneč) jsme naopak vstoupili poměrně laxně, navíc s vědomím, že náš poslední soupeř s Pardubičkami prohrál 2:10. Možná idíky tomu jsme soupeře podcenili, možná až příliš promíchali sestavu a poločas prohráváme 1:5! Po přestávce jsme se vrátili k osvědčené sestavě a přestože jsme nyní byli lepším týmem, na více než prohru 4:6 (2x Tlustý, Cipryán a Mostecký) to nestačilo.

Celkově lze však s vyjímkou první půle posledního zápasu turnaj hodnotit opět kladně a už se nemůžeme dočkat příští soboty 19.9. 2015, kdy zajíždíme k dalšímu turnaji a to do Přelouče.

Sestava: Kolbaba(2. zápas a 2. poločas třetího zápasu Cipryán, 1. poločas třetího zápasu Rožek)-Klepetko, Nováček, Šmídl, Tlustý, Mostecký, Brožek a Gauč