Starší žáci - referát z utkání s SK Nemošice.

16.09.2018 08:59

SK Nemošice - ŽSK Třemošnice - 4 : 1 (2:1)
Branka: Tadeáš Oswald

Na vylepšeném hřišti v Nemošicích jsme odehráli další kolo krajského přeboru.
Úvod utkání patřil nažhaveným domácím, my jsme byli zabrždění. Svou pasivitou jsme domácím umožnili  vstřelit vedoucí branku, když jsme  váhali s odkopem ve vlastní šestnáctce, 1:0. Na vedoucí  branku domácích jsme dokázali odpovědět brankou Tadeáše, ten využil špatného postavení domácího brankáře a střelou ze střední vzdálenosti vyrovnal na 1:1. Po vyrovnání jsme domácí zatlačili, ale výrazné šance jsme si nevypracovali. V závěru poločasu se domácí opět dostali do vedení, když využili chybného vyběhnutí Filipa z branky.
Domluva o poločase nepomohla, domácí v druhém poločase přidali další dvě branky a utkání dovedli v klidu a zaslouženě do vítězného konce . My jsme v druhém poločase domácí branku prakticky neohrozili!

Filip Jelínek - Daniel Marek, Vašek Michálek, Radek Brynych, Roman Petrus –-Michal Smutný (Radim Šíma),  Marek Tlapák, Tomáš Benda, Vojta Valčík - Tadeáš Oswald, Vašek Zadina

„Předvedli jsme přímo strašidelný a hororový výkon. Aktuálně první místo v tabulce z hráčů udělalo mistry světa se siláckými hloupými  žvásty. Domácí je  vrátili rychle na zem a spravedlivě potrestali!!!  Nejhorší byl  přístup Michala a Tadeáše , kladu si  otázku proč fotbal vůbec  hrají. Dokážu strávit  fotbalové nedostatky, ale ne lenost, a pohodlnost.“