Hloupá prohra doma s Chocní-lekce z produktivity...

22.08.2022 16:43

ŽSK Třemošnice - Spartak Choceň - 0:2 (0:1)

Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodlo proměňování šancí. Za stavu 0:0 šel sám na branku Forman-neproměnil, stejně dopadl i Jelínek. Naopak brejk hostí zakončil úspěšně ve 39. minutě Štanglica 0:1. Naprosto stejná situace nastala při druhé brance hostí. Po nepřesném zakončení Formana protiútok gólově zakončil v 73. minutě Pánek. Hosté navíc nastřelili ve druhé půli ještě břevno. Utkání velmi dobře řídila trojice rozhodčích Zeman- Louvar, Štancel.

V neděli nás čeká pouťové derby v Heřmanově Městci, tak uvidíme, kdo se sveze na kolotoči více...

Sestava: Tuček - Petr, Krška, Vančura O., Malý (70. Menšík) - Jablečník (84. Rubanyk), Šindelář P., Vančura J., Jelínek (70. Tomiška) - Forman, Lazaridis (76. Šmídl)