Derby jako derniéra dospělých...

22.06.2022 18:37

Asi zaslouženou remízou skončil poslední zápas jara, kterým bylo derby s Heřmanovým Městcem. Pět minut před půlí otevřel skóre Jirka Petrlík, ale o tři minuty později vyrovnal David Jablečník. Po přestávce se hrál vyrovnaný zápas. V 74. minutě po osmi sekundách na hřišti překlopil výsledek v náš prospěch David Forman, ale o deset minut později vyrovnal divně skákající střelou hostující Ondřej Hauf a zrodila se výše uvedená remíza 2:2. Po krátké letní pauze nás čeká premiéra podzimní části nového ročníku KP již o víkendu 6.-7.8. 2022. Jaká bude, se uvidí...

Sestava: Tuček-Malý, Jablečník, Šindelář P., Vančura J., Vančura O., Šebek (82. Šmídl), Petrlík (73. Forman), Jelínek, Šindelář M., Tomiška (46. Brom)