1. třída dorostu (16. kolo) - prohra v Bohdanči.

03.04.2019 18:15

SK Lázně Bohdaneč - ŽSK Třemošnice - 3 : 1 (1:0)
Branky : 14. Uskoba, 71. Vejvoda, 76. Urbanec - 55. Jeřábek Marek

V 16. kole jsme zavítali na exligový stadion do Lázní Bohdaneč. Přestože jsme byli víceméně po celý zápas lepším týmem, odjeli jsme bez bodu. a pěkně pokopaní... Na úvodní branku bohdanečských z první půle jsme stihli zareagovat vyrovnáním Jeřábka v 55. minutě. Bohužel pak už jsme se brankově neprosadili. Domácí hráči přistoupili k zápasu místy až přehnaně agresivně a s tvrdostí některých jejich zákroků jsme se úplně nesrovnali. Bohudík nikdo neodešel z hrací plochy zraněn, ale tenhle zápas hodně bolel. Třeba třetí branka domácích padla po naprosto nevhodně dané výhodě, ze které jsme nic nevyužili ! Přesto nebo právě proto chci kluky pochválit, že se nesnížili k žádným odvetným akcím a stále se snažili hrát svou hru. To sice ocenili i domácí funkcionáři a příznivci, ale to nám body nepřineslo... Není to však poslední zápas, kdy prohrál lepší.

Další mač nás čeká v sobotu v Heřmanově Městci ve 13:00 a tam budou fotbal hrát snad obě mužstva...

Třemošnice : Mrázek - Míšek, Jeřábek, Tomíška, Šmídl - Jelínek, Krška, Pospíšil, Klein - Michálek, Halás