1. třída dorostu (13. kolo) - výhra nad mužstvem SK Dřenice.

06.11.2018 19:04

ŽSK Třemošnice - SK Dřenice - 7 : 1 (5:0)
B : 2., 17., 31. a 81. Šmídl Roman, 25., 32. Oswal David, 90. Tomíka Tadeáš - 71. Holý Jakub

V neděli jsme přivítali v odvetě Dřenice. Oproti prvnímu zápasu byl tento
daleko snažší i díky tomu, že hosté přijeli pouze v deseti... O výsledku se rozhodlo v první půli, kdy třemi brankami Šmídla a dvěmi Davida Oswalda jsme vedli již 5:0. Ve druhé části jsme trochu polevili, ale zahráli si všichni a celkový výsledek 7:1 (po brance přidali Šmídl a Tomiška) je ještě milosrdný.

V sobotu nás však čeká lídr soutěže Opatovice nad Labem a to bude těžký oříšek! Každopádně v případě úspěchu v tomto utkání a pak v dohrávce na Paramu Pardubice, bychom se mohli dostat o bodík na dohled prvnímu místu a to je snad dostatečná motivace do posledních dvou zápasů podzimu...

Kladem utkání bylo, že se na pár minut již zapojil po zranění Halás a velmi dobře zahráli žáci, kteří mají již volno.

Sestava : Mrázek - Michálek, Tomiška, Krška, Erben - Oswald D., Jelínek M., Šmídl, Klein - Pavlík, Marek (Benda, Jelínek F., Halás, Oswald T.)