KP dospělých (29. kolo) - domácí výhra nad Žamberkem

11.06.2019 18:41

ŽSK Třemošnice - 1. FC Žamberk - 4 : 1 (3:0)
Branky : 21., 35. Šindelář Petr, 45. Šindelář Miroslav, 90. Pieiesh - 50. Kuklík

Tomáš Jambor, předseda ŽSK Třemošnice : Povinná výhra za účelem zachování příslušnosti v krajském přeboru se povedla a jsme za to rádi. Vítězství se nerodilo nějak jednoznačně, jak by výsledek napovídal. Houževnatý soupeř nastoupil odhodlaně a dalo by se říct, že prvních dvacet minut byl minimálně rovnocenným soupeřem. O zlom v utkání se postarali bratři Šindelářové. Nejprva Petr, který využil závaru po standartní situaci, ve 35. minutě zužitkoval opět výborně zahraný přímý kop a umístěnou ranou z voleje do protipohybu brankaře zaznamenal druhý gol. Konečnou podobu na 3:0 o poločase stanovil golem do šatny Miroslav Šindelář. Druhý poločas začal nešťastným golem pro domácí špatně. Naši hráči si ovšem vedení pohlídali a dvojice střídajících dorostenců Jelínek - Pieies v závěru stvrdila vítězství

Sestava : Vojáček - Mejtský, Culek (83. P. Oswald), Petr, Král (62. T. Forman) - M. Šindelář, P. Šindelář, O. Vančura, J. Vančura (88. Pieiseh) - D. Forman (84. Jelínek), Hejcman (58. Černík)