1. třída dorostu (27. kolo - předehrávka) - výhra v Mikulovicích

14.05.2019 17:26

SK-1.FC Mikulovice - ŽSK Třemošnice - 0 : 6 (0:5)
Branky : Šmídl 2, Krška, Jeřábek, Klein, Pieies

V pátek jsme si předehráli zápas posledního hraného kola v Mikulovicích.
Bohužel onemocněl Míšek a tak jsme narychlo povolali ze žáků Michálka a ten odehrál opět dobrý mač. Vstoupili jsme do něho skvěle, protože již ve 2. minutě skóre otevřel Šmídl. Tentýž hráč ve 14. zvýšil na 2:0, po něm na 3:0 Krška, ve 24. Jeřábek na 4:0 a skvělou půlhoďku zakončil Klein ve 29. na 5:0. Nutno podotknout, že jsme odehráli jeden z nejlepších poločasů v sezóně. Nechyběly náběhy obránců a ostré míče do vápna, křižné pasy, úspěšná střelba, tlak na míč, napadání soupeře, presink. Prostě vše, co k modernímu fotbalu patří. Soupeř sám uznal, že si připadal chvílemi jak na kolotoči.
Ve druhé půli jsme přidali již jen jednu branku po dorážce z blízka jejímž autorem v 75. byl Pieies  a zápas se víceméně dohrál, opticky se hra sice částečně vyrovnala, ale stále jsme měli hru pod kontrolou.

Obrovská pochvala pro všechny !

Sestava : Oswald D. - Halás, Jelínek, Pospíšil, Pieies - Krška, Šmídl, Tomiška, Klein - Mrázek, Jeřábek (Michálek)