1. třída dorostu (7. kolo) - prohra s mužstvem AFK Horní Jelení

22.09.2019 21:37

ŽSK Třemošnice - AFK Horní Jelení - 1 : 5 (0:1)
Branky : 53. Jeřábek - 10., 80. Šlesinger, 51., 75., 85. Tluchoř

Dorost sehrál další domácí zápas. Soupeřem nám tentokrát bylo Horní Jelení.
Hosté byli důrazní v osobních soubojích a někdy bohužel až přespříliš... Výsledkem je mimo jiné i nepříjemné zranění kolene Dana Kršky, který vyfasoval fofrklacky, ale všichni věříme, že to nebude nic vážného a hlavně dlouhodobého. Jde snad jen o silně naražený kloub... Po první půli jsme šli do kabin s jednobrankovým mankem, protože už v 10. minutě se hosté prosadili gólově.

Po pár minutách půle druhé přidali hosté další branku. Na tu jsme stihli zareagovat Jeřábkem a vypadalo to, že se zvedáme... Bohužel poslední čtvrthodinu jsme nezvládli a nechali jsme si hloupě dát další tři branky. Obranná hra nám místy dost vázla... Konečná prohra 1:5 vyznívá jasně pro Jeleny, ale určitě jsme měli na lepší výsledek. Hra i konečné skóre by zřejmě vypadaly jinak, kdyby lídr týmu Šmídl nedostal zákaz nastoupit v předzápase mužů, za které pak v zápase, který chlapi měli jasně pod kontrolou a zvítězili v něm 3:0, k čemuž jim gratulujeme, odehrál 37 minut...

Příští týden hrajeme v Moravanech, které jsou v tuto chvíli první a to také samozřejmě nebude nic lehkého. Snad už budeme téměř komplet (asi bohužel bez Kršky) a odehrajeme lepší zápas...

Sestava : Mrázek - Michálek, Míšek, Pospíšil, Brynych - Klein, Krška, Tomiška, Marek - Oswald, Jeřábek (Tlapák, Šíma, Červeňák)