1. třída dorostu (25. kolo) - výhra nad SK Lázně Bohdaneč

02.06.2019 20:48

ŽSK Třemonice - SK Lázně Bohdaneč - 10 : 1 (8:0)
Branky :
3. Sehnoutka, 19.,20.,30.,35.,82. Šmídl, 22., 43. Krška, 29. Klein, 79. Tomíška - 89. Fabo

Ve čtvrteční předehrávce jsme přivítali mužstvo Lázně Bohdaneč. Protože se v této soutěži hraje tříkolově, utkali jsme se s nimi na jaře již podruhé. V poslední březnový den jsme u nich prohráli 3:1 a ještě jsme dostali celkem nakopáno... Tentokrát to byl úplně jiný zápas. Přestože obě mužstva byla oslabena o několik hráčů a doplněna o čtyři žáky na každé straně, byli jsme to my kdo zápasu dominoval. Již ve 3. minutě otevřel skóre Sehnoutka, který se vrátil na trávník po mnoha měsících a postupně jsme výsledek navyšovali až na poločasových 8:0! Pak šli do hry na půl hoďky všichni žáci, hra se celkem vyrovnala, ale i tak jsme stále byli více na míči, ale do sítě nic bohužel nepadlo . Po dalším střídání jsme přidali devátý a panem Pražanem vyvolávaný desátý gól... Minutku před koncem hosté z brejku vsítili čestný úspěch, ale to nezkazilo radost nejen z výsledku, ale i z toho, že obsadíme druhé místo v tabulce... Střelecky se dařilo stále nedoléčenému Šmídlovi, ale i všichni ostatní podali velmi dobrý výkon. Příští neděli nebo sobotu (dohodneme-li se s Heřmanovým Městcem) odehrajeme derniérový zápas opět doma a zakončíme tak poměrně úspěšný ročník.

Sestava : Mrázek - Sehnoutka, Míšek, Hrzán (75. T. Oswald), Tomíška, Šmídl, Krška, Pospíšil (46. Brynych), Pieies (54. Michálek), Klein, Halás