.

Dospělí - TLAPNET krajský přebor / jaro 2019
 
Kolo Datum - čas Domácí Hosté
 16.  so    9. 3. - 14 h.  ŽSK Třemošnice  FK Česká Třebová
 17.  ne  17. 3. - 14.30 h.    FK Jiskra Heřmanův Městec  ŽSK Třemošnice
 18.  so  23. 3. - 14.30 h.   ŽSK Třemošnice  TJ Sokol Moravany 
 19.  ne  31. 3. - 16 h.    Sokol Dolní Újezd  ŽSK Třemošnice 
 20.  so   6. 4.  - 16 h.  ŽSK Třemošnice  SKP Slovan Moravská Třebová
 21.  so 13. 4. -  16.30 h.   SK Holice  ŽSK Třemošnice
 22.  so 20. 4. - 16.30 h.  ŽSK Třemošnice  MFK Chrudim B
 23. so 27. 4. - 16.30 h.  ŽSK Třemošnice  Jiskra Litomyšl
 24.  ne  5. 5. - 17 h.  TJ Luže  ŽSK Třemošnice
 25.  so  11. 5. - 17 h.   ŽSK Třemošnice  FK Agria Choceň
 26.  so  18. 5. - 17 h.  FK Letohrad  ŽSK Třemošnice
 27.  so  25. 5. - 17 h.   ŽSK Třemošnice  FC Hlinsko
 28.  ne    2. 6. - 17 h.   TJ Svitavy  ŽSK Třemošnice
 29.  so   8. 6. - 17 h.  ŽSK Třemošnice  1.FC Žamberk
 30.  so 15. 6. - 17 h.  FO Lanškroun ŽSK Třemošnice


.

  Dorost XL Židle 1. třída  Los jaro 2019
       
Kolo Datum - čas Domácí Hosté
 15.  ne  24. 3. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  Spartak Slatiňany B
 16.  ne 31. 3. - 11 h.  SK Lázně Bohdaneč  ŽSK Třemošnice
 17.  so   6. 4. - 13 h.   FK Jiskra Heřmanův Městec  ŽSK Třemošnice
 18.  ne 14. 4. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  SK-1. FC Mikulovice
 19.  ne 21. 4. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  TJ Soklol Staré Hradiště
 20.  ne 28. 4. - 10 h.  TJ PARAMO Pardubice  ŽSK Třemošnice
 21.  so  4. 5. - 10 h  ŽSK Třemošnice  SK Pardubičky B
 27.  pá  10. 5. - 17 h.  SK-1. FC Mikulovice  ŽSK Třemošnice
 22.  ne  12. 5. - 14.30 h.      SK Dřenice  ŽSK Třemošnice
 23.  ne  19. 5. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  Opatovice nad Labem
 24.  so  25. 5. - 14 h.  Spartak Slatiňany B  ŽSK Třemošnice
 25.  ne   2. 6. - 10 h.  ŽSK Třemošnice   SK Lázně Bohdaneč
 26.  ne   9. 6. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  FK Jiskra Heřmanův Městec

 


.

  Starší a mladší žáci Lion Sport Krajský přebor Los jaro 2019
       
Kolo Datum - čas Domácí Hosté
 12.  ne   7. 4. - 9.30 + 11.15 h.    Spartak Slatiňany  ŽSK Třemošnice
 13.  so 13. 4. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  1. FC Žamberk
 14.  so  20. 4. - 10 + 11.45 h.  FK Přelouč  ŽSK Třemošnice
 15.  so  27. 4. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  SK Nemošice
 16.  ne    5. 5. - 10.30 + 12.15 h.  FC Jiskra 2008  ŽSK Třemošnice
 17. so   11. 5. -  9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  Soklol Moravany
 18. ne   19. 5. - 9.30 + 11.15 h.  FK Jiskra Heřmanův Městec  ŽSK Třemošnice
 19. so   25. 5. - 9.30 + 11.15 h.  TJ Přelovice  ŽSK Třemošnice
 20. so    1. 6. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  TJ Sokl Libchavy
 21. ne    9. 6. - 9.30 + 11.15 h.  SK Lázně Bohdaneč  ŽSK Třemošnice
 22. so  15. 6. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice SK Sokol Prosetín

.
 

Mužstva krajské soutěže starší a mladší přípravky - los jaro 2019 :

Přelouč, Choceň, Lázně Bohdaneč, Holice, Libchavy, Sokol Dolní Újezd, AFK Horní Jelení, Moravany, Pardubičky, Žamberk, Litomyšl, ŽSK Třemošnice

8. kolo - Neděle 7. 4. 2019 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemonice
Startují : Litomyšl, Moravany, Dolní Újezd, ŽSK Třemošnice


9. kolo - Neděle 14. 4. 2019 - začátek 9 hodin (odj. 7.15 h.)
Pořadatel : Horní Jelení 
Startují : Horní Jelení, Slatiňany, Lázně Bohdaneč, ŽSK Třemošnice


10. kolo - Neděle 28. 4. 2019 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : Pardubičky, Přelouč, Bohdaneč,  ŽSK Třemošnice


11. kolo - Neděle 5. 5. 2019 - začátek v 9 hodin (odj. 7.30 h.) 
Pořadatel : Moravany
Startují : Moravany, Žamberk, Dolní Újezd, ŽSK Třemošnice


12. kolo - Neděle 12. 5. 2019 - začátek v 9. hodin
Pořadatel : volno
Startují 

13. kolo - Neděle 19. 5. 2019 - začátek v 9 hodin (odj. 7 h.)
Pořadatel : Libchavy
Startují : Libchavy, Choceň, Dolní Újezd, ŽSK Třemošnice


14. kolo - Sobota 25. 5. 2019 - začátek v 9 hodin.
Pořadatel : Třemošnice
Startují : Slatiňany, Holice, Horní Jelení, ŽSK Třemošnice


0. kolo - Sobota 1. 6. 2019 - začátek v 9 hodin.
Pořadatel : POHÁR předsedy PKFS
Startují :