.

Dospělí - TLAPNET krajský přebor / podzim 2018
 
Kolo Datum - čas Domácí Hosté
 1.  so  11. 8. - 17 h.  ŽSK Třemošnice  FK Česká Třebová 
 2.  ne  19. 8. - 17 h.    ŽSK Třemošnice  FK Jisktra Heřmanův Městec
 3.  ne  26. 8. - 17 h.   TJ Sokol Moravany  ŽSK Třemošnice 
 4.  ne   2. 9. - 17 h.    ŽSK Třemošnice  Sokol Dolní Újezd 
 5.  ne   9. 9.  - 17 h.  SKP Slovan Moravská Třebová  ŽSK Třemošnice
 6.  ne 16. 9. -  16.30 h.   ŽSK Třemošnice  SK Holice
 7.  so 22. 9. - 10.15 h.  MFK Chrudim B  ŽSK Třemošnic
 8. so 29. 9. - 15.30 h.  Jiskra Litomyšl  ŽSK Třemošnice
 9.  ne 7. 10. - 15.30 h.  ŽSK Třemošnice  TJ Luže
 10.  so  13. 10. - 15 h.   FK Agria Choceň  ŽSK Třemošnice
 11.  ne 21. 10. - 15 h.  ŽSK Třemošnice  FK Letohrad
 12.  ne 28. 10. - 14 h.   FC Hlinsko  ŽSK Třemošnice
 13.  ne   4. 11. - 13.30 h.   ŽSK Třemošnice  TJ Svitavy
 14.  so  10. 11. - 13.30 h.  1. FC Žamberk  ŽSK Třemonice
 15.  ne 18. 11. - 13 h.  ŽSK Třemošnice Sokol Dolní Újezd


.

Dorost - XL Židle 1. třída, skupina A  / podzim 2018
 
Kolo Datum - čas Domácí Hosté
 2.  ne  19. 8. - 14 h.  TJ PARAMO Pardubice  ŽSK Třemošnice
 3.  ne  26. 8. - 14.30 h.  ŽSK Třemošnice  SK Pardubičky B
 1.  st 29. 8. - 17 h.  ŽSK Třemošnice  TJ Sokol Staré Hradiště
 4.  ne 2. 9. - 14.30 h  SK Dřenice  ŽSK Třemošnice
 5.  ne   9. 9. - 14.30 h.   ŽSK Třemošnice  AFK Opatovice nad Labem
 6.  ne 16. 9. - 14 h.  Spartak Slatiňany B  ŽSK Třemošnice
 7.  ne 23. 9. - 13.30 h.  ŽSK Třemošnice  SK Lázně Bohdaneč
 8.  ne 30. 9. - 13 h  ŽSK Třemošnice  FK Jiskra Heřmanův Městec
 9.  so   6. 10. - 12.30 h.      SK - 1. FC Mikulovice  ŽSK Třemošnice
 10.  ne  14. 10. - 15 h.  TJ Sokol Staré Hrdiště  ŽSK Třemošnice
 11.  ne  21. 10. - 12.30 h.  ŽSK Třemošnice  TJ PARAMO Pardubice
 12.  ne  28. 10. - 10.15 h.  SK Pardubičky B  ŽSK Třemošnice
 13.  ne    4. 11. - 11 h.  ŽSK Třemošnice  SK Dřenice


.

Starší a mladší žáci - Lion Sport krajský přebor skupina B / podzim 2018
 
Kolo Datum - čas Domácí Hosté
 1.  so 25. 8. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  Spartak Slatiňany
 2.  so   1. 9. - 9.30 + 11.15 h.    1. FC Žamberk  ŽSK Třemošnice
 3.  so   8. 9. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  FK Přelouč
 4.  so  15. 9. - 9.30 + 11.15 h.  SK Nemošice  ŽSK Třemošnice
 5. so   22. 9. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  FC Jiskra 2008
 6. so  29. 9. - 9.30 + 11.15 h.  Sokol Moravany ŽSK Třemošnice
 7. so   6. 10. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice Heřmanův Městec
 8. so  13. 10. - 10 + 11.45 h.  ŽSK Třemošnice TJ Přelovice
 9. ne  21. 10. - 9.30 + 11.15 h.  TJ Sokol Libchavy ŽSK Třemošnice
10. so   27. 10. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice SK Lázně Bohdaneč
11. so    3. 11. - 9.30 + 11.15 h.  SK Sokol Prosetín ŽSK Třemošnice


.










Mužstva krajské soutěže starší a mladší přípravky - los jaro 2018 :

MFK Chrudim B, FK Přelouč, FK Spatak Choceň, Lázně Bohdaneč, 1. FC Žamberk, SK Holice, Sokol Libchavy, SK Pardičky, SK Polička, Sokol Dolní Újezd, TJ Jiskra Litomyšl, AFK Horní Jelení, Spartak Slatiňany, ŽSK Třemošnice

8. kolo - Sobota 7. 4. 2018 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemonice
Startují : SK Pardubičky, FK Agria Choceň, Sokol Libchavy, ŽSK Třemošnice


9. kolo - Sobota 14. 4. 2018 - začátek 9 hodin
Pořadatel : Horní Jelení 
Startují : Horní Jelení, Slatiňany, Choceň, Lázně Bohdaneč, ŽSK Třemošnice


10. kolo - Neděle 22. 4. 2018 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : Slatiňany, Přelouč, Dolní Újezd,  ŽSK Třemošnice


11. kolo - Sobota 28. 4. 2018 - začátek v 9 hodin 
Pořadatel : Holice
Startují : Holice, Choceň, Slatiňany, ŽSK Třemošnice


12. kolo - Neděle 6. 5. 2018 - začátek v 9. hodin
Pořadatel : Litomyšl
Startují : Litomyšl, Libchavy, Polička, ŽSK Třemošnice


13. kolo - Neděle 13. 5. 2018 - začátek v 9 hodin.
Pořadatel : FK Přelouč
Startují : Přelouč, Litomyl, Dolní Újezd, ŽSK Třemošnice