Obsazení soutěží 2017 - 2018

25.06.2017 20:33

Dospělí - Krajský přebor 2017 - 2018 :

Postup z 1. A třídy : Sokol Dobříkov, Jiskra Litomyšl, FO Lanškroun
 

L č

Přesný název oddílu - klubu

Den

Čas

Poznámka (hřiště)

1

  FC Hlinsko

 HL

 

 

2

  FK Jiskra Heřmanův Městec

NE

UZ

 

3

  SKP Slovan Moravská Třebová

SO

14,00

 

4

  FO Lanškroun

NE

UZ

 

5

  TJ Jiskra Litomyšl

SO

UZ

 

6

  1. FC Žamberk

SO

UZ

 

7

  Sportovní kluby Polička

NE

UZ

 

8

  TJ Sokol Moravany

NE

UZ

 

9

  MFK Chrudim „B“

HL

 

UMT

10

  FK Agria Choceň s.r.o.

SO

UZ

 

11

  TJ Svitavy

NE

UZ

 

12

  Sportovní kluby Spartak Slatiňany

SO

UZ

 

13

  SK Holice           

SO

10,15

 

14

  FK Česká Třebová

SO

UZ

 

15

  TJ Sokol Dobříkov

SO

UZ

 

16

  ŽSK Třemošnice

HL

 

 

 



Dorost - Krajský přebor 2017 - 2018 :
 

L č

Přesný název oddílu – klubu

Den

Čas

Poznámka (hřiště)

1

  FK Přelouč

NE

10,00

 

2

  AFK Horní Jelení / Sokol Chvojenec

SO

10,00

 

3

  Sokol Prosetín / Sokol Holetín

HL

 

 

4

  FO Lanškroun

NE

-3,00 UZ

UMT

5

  Jiskra Litomyšl / Slavoj Cerekvice

SO

-2,45 UZ

UMT

6

  FK Letohrad

SO

10,15

 

7

  TJ Sokol Libchavy

SO

-2,45 UZ

 

8

  ŽSK Třemošnice

HL

 

 

9

  FC Hlinsko

HL

 

č.2

10

  FK Agria Choceň s.r.o.

SO

-2,30 UZ

UMT

11

  SKP Slovan Moravská Třebová

HL

 

 

12

  Spartak Slatiňany

SO

-2,30 UZ

 

13

  SK Holice / Spartak Sezemice

SO

13,00

 

14

  FK Česká Třebová

SO

-2,30 UZ

 

15

  SK Polička / TJ Sokol Pomezí

NE

-2,30 UZ

č.2

16

  VOLNÝ LOS

 

 

 

 


.
Starší a mladší žáci - skupina B - Krajský přebor 2017 - 2018 :
 

L č

Přesný název oddílu – klubu

Den

Čas

Poznámka (hřiště)

1

  FK Přelouč

SO

9,30+11,15

 

2

  SK Lázně Bohdaneč / SK Křičeň

SO

HL

 

3

  TJ Přelovice

SO

9,30+11,15

 

4

  ŽSK Třemošnice

HL

 

 

5

  TJ Jiskra Litomyšl / Sokol Čistá

HL

 

UMT

6

  SK Nemošice

NE

9,30+11,15

 

7

  TJ Sokol Libchavy

NE

HL

 

8

  SK Sokol Prosetín / TJ Sokol Holetín

HL

 

 

9

  FK Heřmanův Městec / Jiskra Choltice

NE

9,30+11,15

 

10

  1.FC Žamberk

HL

9,30+11,15

 

11

  Sportovní kluby Spartak Slatiňany

NE

9,30+11,15

 

12

  TJ Sokol Moravany/Sparta Dašice

SO

10+11,45

 

13

  FK Letohrad

NE

10+11,45

 

14

  VOLNÝ LOS