Mladší žáci - referát z utkání z Holic a Slatiňan.

SK Holice - ŽSK Třemošnice - 2 : 1 (0:1)

O cenný bod jsme přišli dvě minuty před závěrečným hvizdem.

Spartak Slatiňany - ŽSK Třemošnice - 2 : 5 (2:2)
Branky : Tadeáš Oswald 4, Roman Petrus

Po dvou těsných porážkách v předchozích kolech jsme potřebovali již zabodovat.
Na rychlou úvodní branku domácích ze 3. minuty jsme rychle zareagovali vyrovnávací brankou Tadeáše v minutě čtvrté. Tadeáš se postaral i o naše vedení 2:1. Domácí ale stačili do poločasu vyrovnat po našem nedůrazu v před Serjožou.
Ve druhém poločase jsme zvýšili agresivitu,  zlepšili dostupování,  včasné vystupování a kombinacemi ve středu hřiště si připravovali střelecké pozice a šance. Tadeáš dovršil hattrick po nezištné přihrávce Honzíka, Roman přidal čtvrtý gól a konečné skóre uzavřel opět Tadeáš svojí čtvrtou brankou.

Všichni naši hráči se presentovali aktivní hrou a na naše poměry i kvalitním výkonem. Vyniknul kanonýr-tank Tadeáš, Vašek,Jirka,Honza a Zuzka. I u soupeře byl zřejmý posun ve výkonnosti. V pátek přivítáme Vysoké Mýto, mužstvo silné čtyřky.

Sestava : Serhei Lyashko - Vašek Michálek,Jirka Tyller - Mára Tlapák,Honza Kasal,Tom Dočekal - Tank Ted Oswald, Zuzka Šmídová (Roman Petrus, Vojta Valčík,Vojta Balog,Filip Jelínek,Tom Benda,Lukáš Vlček)