Mladší přípravka - referát z turnaje v Holicích

08.10.2017 15:43

Mladší přípravka

K dalšímu, tentokrát již pátému kolu krajské soutěže jsme odjeli do Holic, kde jsme sehráli nyní pouze dva zápasy, když třetím do party byly Slatiňany.

V prvním utkání s domácími se hra přelévala nahoru a dolů a podobně se houpalo i skóre. I přes konečnou prohru 7:5 (2x Klepetko Petr., Čapka Patrik., Charvát  a Zvolský) je třeba pochválit celé mužstvo za bojovnost.

Druhý zápas jsme bohužel první půli zaspali a vypadalo to po stavu 0:4, že dostaneme pěkně naložíno. Druhou půli jsme ale zvýšenou aktivitou a napadáním soupeře nutili slatiňanské protihráče k chybám, které jsme využili ke konečné remíze 5:5 (3x Čapka Patrik, Charvát a Šafránek).

Velice dobře zachytal mladší z bratrů Čapkových Radim a i ostatní, vyjma první půle druhého zápasu, odehráli povedený turnaj. Věřme, že si hráči formu udrží i do předposledního podzimního turnaje, který je v neděli 15.10. v Chocni.

Sestava : Čapka Radim-Novotný, Čapka Patrik, Handlíř, Ježek, Charvát, Klepetko Petr, Šafránek a Zvolský