Mladší přípravka - referát z turnaje v Bohdanči.

25.10.2016 17:31

K předposlednímu podzimnímu kolu jsme zajížděli na hřiště Lázní Bohdaneč. Kromě domácích jsme měli za soupeře ještě týmy Pardubiček a Libchav. A nyní už k samotným zápasům.

ŽSK Třemošnice  - SK Pardubičky -
12 : 3 (7:2)
Branky: Klepetko 4, Brožek 4, Šmídl 3, Ježek

Toto kolo jsme začali proti týmu Pardubiček, který nám byl minulou sezónu vyrovnaným soupeřem. Proto jsme do zápasu vstoupili zodpovědně a všichni si vzali k srdci rady, které byly řečeny před zápasem. V celém zápase jsme dominovali, předváděli jsme velmi pohledný fotbal a všem přihlížejícím se tento zápas dle mého mínění musel líbit. Poločas jsme ovládli v poměru 7:2 a celý zápas jsme vyhráli 12:3.

ŽSK Třemošnice - Sokol Libchavy -
4 : 7 (2:4)
Branky: Šmídl 2, Klepetko, Brožek

Do druhého zápasu jsme naopak vstoupili velmi lajdácky. Zřejmě s přesvědčením, že nám všechno půjde samo, když jsme první zápas jasně vyhráli. Ale to jsme se bohužel brzy přesvědčili, že to byla mylná domněnka. Tým Libchav předváděl větší bojovnost, důslednost v dohrávání soubojů a celkově měl větší chuť hrát fotbal. To nám bohužel chybělo potřebné nasazení a velmi brzo se celý tým smířil s tím, že tento zápas je již prohraný. Také jsme se dopustili několika individuálních chyb, po kterých jsme dostali tři góly, které se později ukázaly jako rozdílové. Bohužel až v poslední minutě se nám po dodržení pokynů podařilo dvakrát skórovat. Nestačilo to ovšem na nic víc, než na korekci skóre v poměru 4:7.

ŽSK Třemošnice - Lázně Bohdaneč -
2 : 5 (1:1)
Branky: Ježek, Brožek

Poslední zápas jsme sehráli proti domácímu týmu. Chtěli jsme odčinit prohru a zejména předvedený výkon z druhého zápasu. To se nám celý první poločas dařilo, i když jsme se opět dopustili individuální chyby při rozehrávce a domácí jsme pustili do vedení. Ještě do konce poločasu jsme srovnali díky zásahu Matyáše Ježka. Na začátku druhého poločasu jsme se dostali do vedení 2:1. Bohužel zanedlouho po vedoucím góle jsme vyprodukovali další chybu při rozehrávce a domácí srovnali. Gól na 2:2 byl stěžejním okamžikem zápasu, jelikož domácí to povzbudilo, přidali další tři góly a my jsme ztratili dobře rozehraný a do té chvíle vyrovnaný zápas.

Sestava : Smutný - Brožek, Bachratý, Klepetko, Šmídl - Lipenský, Charvát,