Mladší přípravka na 6. mistrovském turnaji.

20.10.2015 21:24

Předposlední turnaj mladší přípravky nás zavedl na podzim již podruhé do Přelouče. Odehráli jsme ho bohužel poprvé bez zisku jediného bodíku! Ale co je horší, že první zápas a druhý poločas posledního utkání jsme odehráli tragicky a byly to nejhorší výkony, které jsme v podzimní části předvedli.

V prvním zápase jsme propadli ve všech směrech a s domácí Přeloučí prohráváme 3:10 (Rožek, Bohatý, Tlustý).

Před druhým zápasem, kdy nám byly soupeřem Lázně Bohdaneč jsme s kolegou Čapkou měli s týmem celkem dlouhou rozpravu, která částečně zabrala. Přestože jsme prohráli 3:5 (2x Tlustý, Kolbaba), všichni bojovali, chtěli hrát a předvedli úplně jiný výkon.

V posledním vystoupení proti Slatiňanům jsme v podobném duchu odehráli první půli a po obrátce ještě chvíli byli lepším mužstvem což dokazuje průběžné vedení 4:1, ale pak přišel opět nepochopitelný propadák jako v prvním zápase a především ti nejzkušenější chybovali a nakonec prohráváme 4:6 (3x Rožek,

Bohatý)! V neděli nás čeká poslední turnaj, kde budou ještě Skuteč a Přelovice. Tam snad předvedeme lepší výkony...

Sestava : 1. zápas Kolbaba, 2. Cipryán, 3. Tlustý-Bohatý, Nováček, Rožek, Černil, Mostecký, Čapka, Brožek