KP dospělých (7. kolo) - Prohra v Lanškrouně.

25.09.2017 16:01

FO Lanškroun - ŽSK Třemošnice - 1 : 0 (0:0)
Branky : 57. Stasiowski

Začátek utkání měla obě mužstva opatrný nikdo nechtěl udělat chybu. V 9 minutě po hezké akci střílel nad branku Forman. V 19 minutě stríleli domácí též nad branku. Ve 28 min zahrávali domácí přímý kop a Janda se blýskl solidním zákrokem. Ve 30 min přišla naše chvíle Formam uvolnil Broma, ten překonal i domácího brankáře, ale bránící hráč z brankové čáry míč odehrál do bezpečí. To nebylo vše ve 40 min byl v dobrém náběhu Fejl ...postupoval sám, ale trefil gólmana, V 53 min střílí domácí ze střední vzdálenosti Janda opět připraven. V 57 min domácí zahrávali přímý kop ze strany a nekrytý Stasiowski hlavou - 1:0 . Snažili jsme se o vyrovnání, ale vše končilo před vápnem domácích. Čas rychle utíkal a nám se nedařilo dostat do potřebného zakončení. Centrované míče neměly potřebnou kvalitu. Před brankou soupeře jsme byli v malém počtu hráčů a to se potom dávají góly těžko. V úplném závěru utkání jsme měli možnost vyrovnat, bohužel ze závaru před brankou nic nebylo tak si z Lanškrouna body nevezem žádný.

Cirkl Leoš, trenér ŽSK Třemošnice : Utkání se hodnotí těžko v prvním poločase jsme si vytvořili dvě velmi dobré šance , ale neproměnili ani jednu . V zápase jsme rozhodně nebyli horším týmem ....domácí hrozili především po standart. siuacích. V poločase jsem hráče důrazně upozornil na tuto situaci a přesto naprosto nekrytý a v pohodě hlavičkující domácí hráč v nebezpečném prostoru skóroval. Tento moment utkání rozhodl. Snaha o vyrovnání byla, ale nějaký větší tlak se z naší strany nekonal. Naopak přišla nepřesnost v závěru utkání a chyběl klid. Máme na čem pracovat .

Sestava : Janda, Petr,Král, Mocanu, O. Vančura, Brom (83' Šťastný ),J. Vančura ,P.Šindelář, M.Šindelář, Forman, Fejl .