KP dospělých (28. kolo) - výhra na hřišti Sokola Dolní Újezd.

04.06.2017 22:58

Sokol Dolní Újezd - ŽSK Třemošnice - 0 : 2 (0:0)
Branky : 71. Mocanu, 90+2 Šebek

Na horkou půdu zachraňujícího se Dolního Újezdu jsme zajížděli s vědomím, že se odsuď body v poslední době nevozí. Na druhou stranu jsme věděli, že pokuď budeme hrát disciplinovaně a maximálně kombinačně, tak jsme schopni domácím záchranu v KP hodně znepříjemnit. A to se také povedlo.

Jak šly minuty :

7. min. - neúspěšný pokus Hejcmana o nůžky

17. min. - prvně zasahuje Janda

19. min - v pološanci domácí Vomáčka

23. min. - zakončení hlavou Šebkem zlikvidoval včasným zásahem domácí obránce

55. min. - asi největší šanci domácích ( Vomáčka) Janda bravůrně vytahnul na rohový kop.

63. min. - po tečovaném centru Petra si málem domácí vstřelili vlasní gól

64. min. - gólovou hlavičku Hejcmana bravůrně likviduje domácí Janecký v bráně

71. min. - rozehraný roh na přední tyč prodloužil Forman a Mocanu tvrdou střelou prostřelil Janeckého  -  0:1

88. min. - Hejcman postupuje sám na bránu a je před šestnáctkou sražen zezadu domácím obráncem - pouze ŽK !?

89. min. - tretný kop si postavil Mocanu a jeho tvrdou střelu likviduje Janecký.

90. + 2. min. - Šebek z otočky pečetí na konečných 0:2

Ing. Tomáš Jambor : Domácí potvrdili svou jarní formu a hráli dost dobře. Jednoduše, vše na hrotového Vomáčku. Na můj vkus až moc stereotypně ale "sloup" na hrotu si vedl pro nás dosti nebezpečně. Naštěstí jeden už téměř jasný  gól z jeho hlavy zlikvidoval mistrovsky Janda. To samé předvedl dvakrát domácí Janecký. Nám se podařily vstřelit dva góly a tím pádem jsme si odvezli zaslouženě tři body. Naše mužstvo bylo fotbalovější, lepší v kombinaci. Domácí vše doháněli bojovností a nakopávanými balóny na hrot. Nemyslím si ovšem, že mužstvo z Újezdu patří na sestupové příčky.

D. Újezd:  Janecký - Částek, Pešina, Vomáčka M., Frňka, Fulík (80. Mokrejš), Čejka, Vomáčka J., Mandlík, Severa, Vrabec

Třemošnice : Janda - Petr, Mocanu, Král, Vančura O.  - Šndelář P. (86. Brom), Vančura J., Šindelář M., Forman (78. Kalina) - Šebek, Hejcman (89. Šťastný)