.

Dospělí - TLAPNET krajský přebor / podzim 2017
 
Kolo Datum - čas Domácí Hosté
 1.  ne 13. 8. - 17 h.   FC Hlinsko   ŽSK Třemošnice
 2.  so 19. 8. - 10.15 h.  ŽSK Třemošnice   MFK Chrudim B 
 3.  ne 27. 8. - 17 h.   FK Jiskra Heřmanův Městec   ŽSK Třemošnice 
 4.  ne   3. 9. - 17 h.    ŽSK Třemošnice  FK AGRIA Choceň 
 5.  so   9. 9. - 17 h.   SKP Slovan Moravská Třebová  ŽSK Třemošnice 
 6.  ne 17. 9. - 16 h.    ŽSK Třemošnice  TJ Svitavy 
 7.  ne 24. 9.  - 16 h.  FO Lanškroun ŽSK Třemošnice
 8.  so 30. 9. -  15.30 h.   ŽSK Třemošnice   SK Spartak Slatiňany
 9.  so   7. 10. - 15.30 h.  Jiskra Litomyšl  ŽSK Třemošnice 
 10.  so  14. 10. - 15 h.  ŽSK Třemošnice  SK Holice 
 11.  so  21. 10. - 15 h.   1. FC Žamberk   ŽSK Třemošnice 
 12.  ne  29. 10. - 14 h.   ŽSK Třemošnice   FK Česká Třebová
 13.  so    4. 11. - 13.30 h.   SK Polička  ŽSK Třemonice
 14.  ne   12. 11. - 13.30 h.  ŽSK Třemošnice  Sokol Dobříkov
 15.  so   18. 11. - 13 h.  Sokol Moravany  ŽSK Třemošnice


.

Dorost - Axam krajský přebor / Podzim 2017
 
Kolo Datum - čas Domácí Hosté
 3.  so 26. 8. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  SKP Slovan Moravská Třebová
 1.  st 30. 8. - 17 h.    ŽSK Třemonice   FC Hlinsko 
 4.  so   2. 9. - 14.30 h.  SK Spartak Slatiňany  ŽSK Třemošnice
 5.  ne  10. 9. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  Holice / Sezemice
 2.  st 13. 9. - 17 h.  FK AGRIA Choceň  ŽSK Třemošnice
 6.  so 16. 9. - 13.30 h.  FK Česká Třebová  ŽSK Třemošnice
 7.  so 23. 9. - 10 h.   ŽSK Třemošnice  volno
 15.  čt 28. 9. - 18 h.  ŽSK Třemošnice  volno
 8. ne 1. 10. -  10 h.   FK Přelouč ŽSK Třemošnice
 9.  ne 8. 10. - 10 h.      ŽSK Třemonice  Horní Jelení / Chvojenec
 10.  ne 15. 10. - 11.30 h.  Prosetín / Holetín  ŽSK Třemošnice
 11.  ne 22. 10. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  TJ Lanškroun
 12.  so 28. 10. - 10.45 h.  Litomyšl / Cerekvice  ŽSK Třemošnice
 13.  ne 5. 11. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  FK Letohrad
 14.  so 11. 11. - 10.30 h.  Libchavy  ŽSK Třemošnice


.

Starší a mladší žáci - krajský přebor skupina B / Podzim 2017
 
Kolo Datum - čas Domácí Hosté
 3.  ne   27. 8. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  FK Letohrad
 1. čt   31. 8. - 16 + 17.45 h.  ŽSK Třemošnice  SK Spartak Slatiňany
 4. st   13. 9. - 16.30 + 18.15 h.    FK Přelouč  ŽSK Třemošnice
 5.  so   9. 9. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  Bohdaneč / Křičeň
 6.  so 16. 9. - 9.30 + 11.15 h.  TJ Přelovice  ŽSK Třemošnice
 7. ne  24. 9. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  volno
 8. so  30. 10 - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice Litomyšl / Čistá
 9. ne   8. 10. - 9.30 + 11.15 h.  Nemošice ŽSK Třemošnice
10. ne  15. 10. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice Sokol Libchavy
11. ne  22. 10. - 9.30 + 11.15 h.  Prosetín / Holetín ŽSK Třemošnice
12. ne 29. 10. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice H. Městec / Choltice
13. so   4. 11. - 9.30 + 11.15 h.  1. FC Žamberk ŽSK Třemošnice
2. so 11. 11. - 10 + 11.45 h.  Moravany / Dašice ŽSK Třemošnice


.

Mužstva krajské soutěže starší a mladší přípravky - los jaropodzim 2017 :

MFK Chrudim B, FK Přelouč, FK Spatak Choceň, Lázně Bohdaneč, 1. FC Žamberk, SK Holice, Sokol Libchavy, SK Pardičky, SK Polička, Sokol Dolní Újezd, TJ Jiskra Litomyšl, AFK Horní Jelení, Spartak Slatiňany, ŽSK Třemošnice

1. kolo - Sobota 9. 9. 2017 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : Spartak Slatiňany
Startují : Spartak Slatiňany, MFK Chrudim B, ŽSK Třemošnice


2. kolo - Sobota 16. 9. 2017 - začátek 9 hodin
Pořadatel : SK Pardubičky 
Startují : SK Pardubičky, Slatiňany, Lázně Bohdaneč, ŽSK Třemošnice


3. kolo - Neděle 24. 9. 2017 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : Polička, Libchavy, Lázně Bohdaneč,  ŽSK Třemošnice


4. kolo - Sobota 30. 9. 2017 - začátek v 9 hodin 
Pořadatel : Polička
Startují : Polička, Choceň, Chrudim B, ŽSK Třemošnice


5. kolo - Neděle 8. 10. 2017 - začátek v 9. hodin
Pořadatel : SK Holice
Startují : Holice, Slatiňany, ŽSK Třemošnice


6. kolo - Neděle 15. 10. 2017 - začátek v 9 hodin.
Pořadatel : FK Agria Choceň
Startují : Choceň, Pardubičky, Přelouč, ŽSK Třemošnice


7. kolo - Sobota 21. 10. 2017 - začátek v 9 hodin
Pořadatel : ŽSK Třemošnice
Startují : Polička, Choceň, ŽSK Třemošnice

 

 

 

 

.

Dospělí - TLAPNET krajský přebor / podzim 2016
 
Kolo Datum - čas Domácí Hosté
 1.  ne 14. 8. - 17 h.    FK Jiskra Heřmanův Městec  ŽSK Třemošnice 
 2.  so 20. 8. - 17 h.   ŽSK Třemošnice   FC Hlinsko
 3.  so 27. 8. - 17 h.  SK Spartak Slatiňany   ŽSK Třemošnice 
 4.  so   3. 9. - 17 h.   ŽSK Třemošnice   1. FC Žamberk 
 5.  so 10. 9. - 17 h.    FK Přelouč  ŽSK Třemošnice 
 6.  so 17. 9. - 17 h.   ŽSK Třemošnice  MFK Chrudim B 
 7.  so 24. 9. - 14 h.    SKP Slovan Moravská Třebová  ŽSK Třemošnice 
14.  st 28. 9.  - 16.30 h.  SK Polička ŽSK Třemošnice
 8.  so  1. 10. - 16.30 h.   ŽSK Třemošnice   TJ Svitavy
 9.  so 8. 10. - 16 h.  FK Agria Choceň  ŽSK Třemošnice
 10.  so 15. 10. - 16 h.  FC Libišany  ŽSK Třemošnice 
 11.  so 22. 10. - 15.30 h.  ŽSK Třemošnice  SK Holice 
 12.  so 29. 10. - 14.30 h.   FK Česká Třebová   ŽSK Třemošnice 
 13.  so 5. 11. - 14 h.   ŽSK Třemošnice   Sokol Dolní Újezd 
 15.  so 19. 11. - 13.30 h.  ŽSK Třemošnice  Sokol Moravany

.

Dorost - AXAM krajský přebor / Podzim 2016
 
Kolo Datum - čas Domácí Hosté
 2.  ne 21. 8. - 14 h.  FC Hlinsko  ŽSK Třemošnice
 1.  st 24. 8. - 18 h.    ŽSK Třemošnice  FK Agria Choceň
 3.  ne 28. 8. - 10 h.    ŽSK Třemonice  SK Holice
 4.  so   3. 9. - 14.30 h.  FK Česká Třebová  ŽSK Třemošnice
 5.  ne 11. 9. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  Dolní Újezd / Horní Újezd
 6.  so 17. 9. - 14.30 h.  Moravská Třebová  ŽSK Třemošnice
 7.  ne 25. 9. - 10 h.   ŽSK Třemošnice  TJ Lanškroun
 15.  st 28. 9. - 16.30 h.  Prosetín / Holetín  ŽSK Třemošnice
 8.  so 1. 10. - 16.30 h.   Heřmanův Městec  ŽSK Třemošnice
 9.  ne 9. 10. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  TJ Soklol Libchavy
 10.  ne 16. 10. - 10 h.      ŽSK Třemonice  Slatiňany / Svídnice
 11.  so 22. 10. - 12.30 h.  Jiskra Ústí nad Orlicí  ŽSK Třemošnice
 12.  ne 30. 10. - 10 h.   ŽSK Třemošnice  FK Přelouč
 13.  so 5. 11. - 11.15 h.  Litomyšl / Cerekvice  ŽSK Třemošnice
 14.  so 12. 11. - 10 h.  ŽSK Třemošnice  Polička / Pomezí

.

Starší a mladší žáci - krajský přebor / Podzim 2016
 
Kolo Datum - čas Domácí Hosté
 3.  so 27. 8. - 9.30 + 11.15 h.   SK Vysoké Mýto  ŽSK Třemošnice
 4. so   3. 9. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  SK Pardubičky
 1.  st 7. 9. - 16.45 + 18.30 h.    ŽSK Třemošnice  SK Holice
 5.  so 10. 9. - 9.30 + 11.15 h.  FC Hlinsko  ŽSK Třemošnice
 6.  so 17. 9. - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  FK Přelouč
 2. st 21. 9. - 16 + 17.45 h.  ŽSK Třemošnice  Spartak Slatiňany
 7.  ne 25. 9. - 9.30 + 11.15 h.   FK Pardubice B  ŽSK Třemošnice
 8.  so 1. 10. -  9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  Sokol Prosetín
 9.  ne 9. 10. - 9.30 + 11.15 h.      Heřmanův Městec  ŽSK Třemošnice
 10.  ne 16. 10. - 9.30 + 11.15 h.  SK Holice  ŽSK Třemošnice
 11.  ne 23. 10. - 930 + 11.15 h.   Spartak Slatiňany  ŽSK Třemošnice
 12.  pa 28. 10 - 9.30 + 11.15 h.  ŽSK Třemošnice  SK Vysoké Mýto