Dospělí : ŽSK Třemošnice - TJ Luže
Mistrovské utkání 14. kolo - Tlapnet krajský přebor Pce.
Začátek utkání :...
SK Pardubičky - ŽSK Třemošnice - 2 : 3 (na penalty 7:8)
Branky : 7. Svoboda, 28. Klička - 82., 90. Vančura Jan
V prvním...
ŽSK Třemošnice - Lázně Bohdaneč / Živanice - 5 : 0 (4:0)
Branky : 4. Jeřábek, 10., 41. Šmídl, 30. Míšek, 83. Oswald
V podzimní...
A mužstvo dospělých :
SK Pardubičky - ŽSK Třemošnice - 2 : 3 (na penalty 7:8)
Branky : 7. Svoboda, 28....
Dospělí : SK Pardubičky - ŽSK Třemošnice
Mistrovské utkání 13. kolo - Tlapnet krajský přebor Pce.
Začátek...
Krajská soutěž starších přípravek podzim 2019 - HODNOCENÍ
Na podzim jsme sehráli 21 zápasů,v nichž jsme 3 krát Vyhráli, 2...
Mikulovice/Ostřešany - ŽSK Třemošnice - 1 : 3 (0:2)
Branky : 87. Melichar - 37. Šmídl, 43. Tomíška, 58. Krška
Dorost sehrál...
ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Moravany - 2 : 0 (2:0)
Branky : 6. Forman David, 32. Hejcman Michal
Tomáš Jambor,...
A mužstvo dospělých :
ŽSK Třemošnice - Sokol Moravany - 2 : 0 (2:0)
Branky : 7. Forman David, 32. Hejcman...
Dospělí : ŽSK Třemošnice - Sokol Moravany
Mistrovské utkání 12. kolo - Tlapnet krajský přebor Pce.
Začátek...
Poslední kolo krajské soutěže starších přípravek 20.10.2019 v Třemošnice
V posledním podzimním kole jsme se ujali...
ŽSK Třemošnice - SK Pardubičky B - 6 : 1 (4:1)
Branky : 6., 37. Šmídl, 24., 88. Oswald, 40. Marek, 61. Klein - 28....
ŽSK Třemošnice - SKP Slovan Moravská Třebová - 2 : 0 (1:0)
Branky : 40. Mocanu Liviu (pen), 90. Šindelář...
A mužstvo dospělých :
ŽSK Třemošnice - SKP Slovan Moravská Třebová - 2 : 0 (1:0)
Branky : 40. Mocanu Liviu...
Dospělí : ŽSK Třemošnice - SKP Slovan Moravská Třebová
Mistrovské utkání 11. kolo - Tlapnet krajský přebor...
TJ Sokol Rohovládová Bělá - ŽSK Třemošnice - 1 : 2 (0:1)
Branky : 78. Matějka - 22., 49. Filip Martin
Tomáš Jambor,...
Staré Hradiště - ŽSK Třemošnice - 2 : 3 (1:1)
Branky : 40. Khol, 70. Dobrovolný - 11. Tomíška, 32. Jeřábek, 48....
6.kolo podzimní krajské soutěže starších přípravek Slatiňany
V sobotu 12.10. jsme vyrazili na předposlední kolo starších...
A mužstvo dospělých :
TJ Sokol Rohovládová Bělá - ŽSK Třemošnice - 1 : 2 (0:1)
Branky : 78. Matějka - 22., 49....
Dospělí : TJ Sokol Rohovládová Bělá - ŽSK Třemošnice
Mistrovské utkání 10. kolo - Tlapnet krajský přebor...
ŽSK Třemošnice - SK Holice - 0 : 2 (0:0)
Branky : 67. Jedlička Jakub, 87. Jedlička Tomáš
Tomáš Jambor, předseda ŽSK...
ŽSK Třemošnice - TJ Orel - 8 : 0 (5:0)
Branky : 3. Krška, 5., 19., 71. Šmídl, 32. Oswald, 42. Tomíška, 58. Červeňák, 73....
A mužstvo dospělých :
ŽSK Třemošnice - SK Holice - 0 : 2 (0:0)
Branky : 67. Jedlička Jakub, 87. Jedlička...
|
|
ŽSK - L. Bohdaneč - 0:1 |
|
|
|
V. Mýto B - ŽSK |
.
|
|||
1. | Horní Ředice | 46 | |
2. |
FC Libišany
|
46 | |
3. |
FO Lanškroun
|
44 | |
4. |
FK Česká Třebová
|
42 | |
5. |
TJ Svitavy
|
41 | |
6. |
Jiskra Litomyšl
|
35 | |
7. |
SK Vysoké Mýto B
|
33 | |
8. |
Lázně Bohdaneč
|
33 | |
9. |
SK Holice
|
28 | |
10. |
Spartak Choceň
|
28 | |
11. |
Heřmanův Městec
|
25 | |
12. |
SK Pardubičky
|
22 | |
13. | SK Sokol Prosetín | 16 | |
14. |
FK Přelouč
|
15 | |
15. |
ŽSK Třemošnice
|
12 | |
16. |
Sokol Moravany
|
8 |
|
|
Dřenice - ŽSK - 0:6 hřiště Dřenice |
|
|
|
ŽSK - Paramo Pardubice |
|
|||
1. | Opatovice n. L. | 48 | |
2. |
TJ Sokol Mnětice
|
43 | |
3. | FK Baník Chvaletice | 42 | |
4. |
Stolany/H. Týnec
|
42 | |
5. |
ŽSK Třemošnice
|
37 | |
6. | TJ Slavoj Choltice | 23 | |
7. |
SK Býšť
|
22 | |
8. | SK Svratka | 22 | |
9. |
Mikulovice
|
20 | |
10. | Rváčov/H. Bradlo | 20 | |
11. | Chroustovice/Vraclav | 20 | |
12. | Roveň/Hlinsko B | 12 | |
13. | Nasavrky/Orel | 10 | |
14. | PARAMO Pardubice | 9 | |
15. | SK Dřenice | 5 |
|
|
Přelouč - ŽSK - 2:1 |
|
|
|
ŽSK - Pardubičky |
|
|||
1. | SK Pardubičky | 29 | |
2. | Lázně Bohdaneč | 28 | |
3. | Prosetín/Proseč | 25 | |
4. |
SK Nemošice
|
24 | |
5. |
H. Městec/Rozhovice
|
20 | |
6. |
Spartak Slatiňany
|
18 | |
7. |
FK Přelouč
|
15 | |
8. |
SK Holice
|
9 | |
9. | FC Hlinsko | 7 | |
10. | ŽSK Třemošnice | 1 |
|
|
Přelouč - ŽSK - 1:1 |
|
|
|
ŽSK - Pardubičky |
|
|||
1. | Lázně Bohdaneč | 31 | |
2. |
FC Hlinsko
|
30 | |
3. |
SK Nemošice
|
24 | |
4. |
SK Pardubičky
|
18 | |
5. |
FK Přelouč
|
17 | |
6. |
Spartak Slatiňany
|
17 | |
7. | H. Městec/Rozhovice | 16 | |
8. | SK Holice | 13 | |
9. | Prosetín/Holetín | 4 | |
10. | ŽSK Třemošnice | 3 |